bejelentés
a
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhullott állat és cigarettacsikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére