bejelentés
a
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcasarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavaly levágott fáágak a járda mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét útszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes „park”

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Napfény utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére