Válaszra vár

Fa ágak

Tisztelt járókelők már több napja ki van rakva rengeteg fa ágak amit se az FKF nem visz el senki sem hajlandó el szállítatni legyenek kedvesek Soroksár önkormányzatát meg kérdezni kinek a feladata volna ezeket el szállítatni

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Őrgébics u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem belátható kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laszlo Zsolt
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Külső Vörösmarty utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fele fa ágat vitték el

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére