Megoldásra vár

Kátyúk a Zuhatag soron

Kérem ütemezzék be a kátyúk javítását!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zuhatag sor 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az úthibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú és töredezett aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Határ utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Csatornafedél méretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére