Megoldott

Ivókút teteje hiányzik

A 17. kerületi köszörűs téri játszótéren található ivókút teteje hiányzik már egy jó ideje. Tavaly még rajta volt, már akkor is mozgott, lejárt róla. Sajnos pár hete (minimum) már nincs rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Debercsény u. 62

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Evelin!
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta az ivókút tetejét megcsinálták, köszönjük szépen! :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ivókutak tavaszi nyitásakor ellenőrizzük a tél alatt elromlott, megrongált kutakat. A konkrét játszótéri csap javításával kapcsolatban megtettük a szükséges intézkedéseket.

    Üd...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leesett támla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Liget Sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére