Megoldott

Kerékpárútra dőlt fa

Kérem a kerékpárútra dőlt fa eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldva.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A közút nem végez parkfenntartást.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére