Megoldott

Kátyú a Tahi utcában

Régóta van az út közepén egy kátyú, a kis tér melletti 8 emeletes mellett, Tahi utca 18 és 20 számok között, a csatornafedél mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tomori köz 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Javitva, koszonom!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rázós macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére