Megoldott

Eltűnt "Mindkét oldalról behajtani tilos" táblák

Eltűntek a Római parton a Losonc és a Kalászi utcák végéről a "Mindkét oldalról behajtani tilos" táblák.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A másikat is pótolták, lezárható a bejelentés.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy az egyik táblát pótolták, a másikat meg nem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére