Megoldott

Elfáradt lámpatest

Leesett a közvilágítási lámpa teteje, csak egy elektromos kábel tartja.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem jött, de mára el lett hárítva a probléma.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    90016 (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét marczibányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére