Megoldott

Gyalázatos állapotú utcabútorok a Stefánián

A Thököly út- Ajtósi Dürer sor közötti szakaszon, mindkét oldalon, a követségek és a Stefánia palota előtt is rémesen leromlott a padok és a szemétgyűjtők állapota.

[Budapest Főváros tájékoztatása alapján a Stefánia út tulajdonosa és kezelője Budapest XIV. kerület Zugló Önkormányzata.]

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 99

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A padok tavaly fellettek újítva.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Varga Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfelejtett ígéretek, vadparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vas csonkok a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széles és hosszú gazos sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére