Megoldott

Használhatatlan úttest

Aquincum és az Óbudai temető között ez a legrövidebb út, ami kerékpárral is járható volt eddig. Javaslom a probléma okának szó szerinti "mélyebb" kivizsgálását, mert a felszíni javítgatások hosszabb távra nem jelentenek megoldást, a kihelyezett betonlapok újra és újra megbillennek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A töredezett betonlapokat eltávolították, de nem aszfaltozták le, ennek ellenére tekintsük ideiglenesen megoldottnak.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Néha érik az embert kellemes meglepetések is, már csinálják!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szabálytalanul kanyarodó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére