Megoldott

Komplett lámpasor nem világít

Aquincumi hídfőnél az északi oldalon nem világítanak a lámpák. 3 hétfő este tapasztaltam ezt, gondolom máskor sem világítanak. A hídon is 1-1 lámpa nem világít, bár azt még külön nem jelentettem be eddig sosem.
Lehet, csak én szoktam ezt észrevenni (itt): https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83861/nem-vilagit-egy-komplett-lampasor
Kovács Zoltán | KZ67

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kapcsolódó bejelentés alapján megoldva.
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy olvasom, ezt legalább 3 ember is bejelentette még rajtam kívül, immáron 3. hete. Ez a Velo6 nemzetközi kerékpárút része, harmadik hete világítás nélkül hagyva.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak ezek sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére