Megoldatlan

Hiányzó háttámla

Kérem pótolják! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1115-Műegyetem

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BME Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BME Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent Gellért tér-Műegyetem (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazírtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére