Megoldott

Útburkolat-süllyedés

1027 Bp. Erőd u 10. Nyomsávban burkolat süllyedés kb..:10cm átm. 40 cm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Erőd u. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sápi József hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utat gyorsan befoltozták. Bár azóta még egy kicsit megsüllyedt... Azt ígérték, hogy a melegedő időjárás esetén "rendesen" megcsinálják.
    sápi J.
  • Sápi József visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy a másik ugyanebben a témában megjelent posztban válaszoltunk (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94484/katyus-ut).

    Az ideiglenes hideg aszfaltos kijavítás már megtör...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Sápi József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cirok utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére