Megoldott

Kidöntött poller

Petőfi Sándor 11 magasságában egy pollert kidöntöttek.
Kérem az illetékes értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.494142,19.0543488,3a,75y,62.63h,76.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJElhzmxwSMcL30Xb-zbu7g!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Petőfi Sándor u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pollert helyreállították. Megoldva, köszi.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiányzó favédelmi rácsozatról ne is beszéljünk.....:((((
  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére