Megoldatlan

Kiégett lámpa

A Soroksári úti OBI parkolójában kiégett egy lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 33-35

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Csak 4 hónapja tettem meg a bejelentést, kétszer lett kiküldve az illetékesnek. Miért lett máris lezárva az ügy?
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Csak 4 hónapja tettem meg a bejelentést, kétszer lett kiküldve az illetékesnek. Miért lett máris lezárva az ügy?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés kiküldve az OBI Hungary Retail Kft-nek az uzenet@obi.hu e-mail címre.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére