Megoldott

Balesetes autó veszélyes helyen

Legalább egy hete áll ez a műszaki hibás autó az M5 autópálya lehajtójának külső sávjában. Nagyon balesetveszélyes, mert a kanyar után áll szinte azonnal, nincs kitáblázva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 44

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Z. Nikolett hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Ma reggelre elszállították.
  • Z. Nikolett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: IX. Kerületi Rendőrkapitányság
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére