Megoldott

Letört gyermek-kresz táblák a játszótéren

Szeretném kérni a vérhalom téri játszótéren a letört gyermek-közlekedési kresz táblák pótlását. Egyébként a park és a játszótér fantasztikus!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom tér 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A táblák pótolva lettek.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Műszaki Osztály megrendelte a rongálás miatt hiányzó KRESZ táblák pótlását.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    gyermek kresz? :D
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Odvas fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bolyai utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére