Megoldott

Ez is rossz helyen van

Sajnos a Donkey kerékpár mellett (amit már jeleztem nekik: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91419/rossz-helyen-van) megjelent egy újabb kerékpár a villamosmegállóban a peronon. Nagyon rossz helyen van. A tömeg miatt könnyen nekiütközhetnek az emberek.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 21

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Tömegközlekedés"-ra.

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére