Válaszra vár

Hatalmas kátyú a Pákozd utcában

Kispesten a Pákozd utca 36. szám előtt egy hatalmas és mély kátyú tátong már legalább hónapok óta (én korábban nem jártam arra, de nyilván ott volt már). Nem lehet két kerék közé venni, mert szélesebb annál, az utcában parkoló autók miatt pedig sokszor kikerülni sem lehet.
Kérem, javítsák ki az említett részt!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pákozd u. 36

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: KÖZPARK Kispesti Köztisztasági és Közfoglalkoztatási NKft.

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: KÖZPARK Kispesti Köztisztasági és Közfoglalkoztatási NKft.

  • Kuritár Ivett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére