Megoldott

Nagyon magas

Anonim Járókelő

Az új fekvőrendőr nagyon magas,

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 65

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérünk, fejtsd ki bővebben, hogy mi a problémád a járdaszinte hozott úttesttel, mert ennek hiányában csak a kerület válaszára tudunk hagyatkozni.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikáció hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tárgyi útcsatlakozás jóváhagyott építési engedély alapján készült, véleményünk szerint megfelelő.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mindenen át

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fekvőrendőr javitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére