Megoldott

Kis beton(?)oszlop a parkban

Szeretném kérni a képen látható kis beton(?) oszlop eltávolítását a parkból, amennyiben nincs funkiója. Eltávolításával és egy új fa telepítésével szépen folyamatos lehetne a parkban található fasor. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsigmond tér

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A betoncsonk eltávolításra került.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A betoncsonk eltávolítását megrendeli az Önkormányzat. A helyére tavasszal telepítünk fát.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kérem, cseréljék a táblát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére