Megoldott

Utasváró

Pesterzsébeten a 36 busz vonalán az Erzsébeti temető megálló mindkét irányában megszüntették az utasvárókat, padokat. Sok idős ember jár a temetőbe, él a környéken, nagyon hiányoznak az utasvárók, nemcsak nekik. Várhatunk-e helyettük másikat?
Üdvözlettel: Wagner Krisztina

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Tartsay u. 15

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Wagner Kriszta hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg újakat telepítettek!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A soroksári önkormányzat új szerződést kötött, ezért az eddig üzemeltető (JCD) elbontotta a régi várókat és nyilván az új (Publimont) majd csak ezután tudja telepíteni az új várókat. Ide is vissza fog...
  • Járőkelő Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    "a BKK kiemelten fontosnak tartja a meglévő utasvárók számának bővítését, sem a BKK Zrt., sem a BKV Zrt. nem gyárt, és nem telepít esőbeállókat. Mindkét vállalat már sokadszorra hangsúlyozza, hogy az...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Wagner Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hogy áll a klímaberendezés? 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rumbach Sebestyén utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére