Megoldott

Kiégett izzók

A Széll Kálmán téri metróállomás épületében az izzók többsége kiégett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    "az izzók többsége kiégett" hát szerintem jól látható többségben vannak a világító izzók :D
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Benjamin Lopez2 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére