Megoldatlan

Fa ültetése

Anonim Járókelő

Évek óta áll üresen a 1025. Budapest Szépvölgyi út 2/a előtt található fáknak szánt lekerített terület. Jelenleg a funkcióját nem látja el és saras valamint néha autók parkolnak rá szabálytalanul. Amennyiben fa ültetésére keresnek az Önkormányzatnál helyet akkor ide lehetne ültetni egy facsemetét. Köszönjük előre is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 2a

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A telepítés előtt felmértük a helyszínt ahol kiderült, hogy a fahely kb. 30cm mélységben - teljes terjedelemben - lebetonozott. Fa ültetésére nincsen lehetőség.

    Üdvözlettel,
    II....
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az őszi ültetési időszakban (jövő hét elején kezdődik) már szerepel ez a helyszín, mint ültetési hely.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére