Megoldott

félbehagyott közműfelújítás

Esze tamás utca 27 szám körül az úttesten kereszben végeztek valamilyen közmű felújítást, ám az aszfaltot már nem javították vissza legalább egy hónapja.
Azóta megáll benne a víz, az autók elkezdték mélyíteni a murvát, kerékpárral kifejezetten veszélyes és megkerülhetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Esze Tamás u. 30

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a javítást!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    25 cm mély lyuk az aszfaltban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Bocskai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Tengelygyilkos útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére