Megoldott

Mély kátyú a Hankóczyn

Kérem a Hankóczy Jenő utcában található mély kátyú javítását. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő u. 35

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az úthibát korábban már kijavították.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza a következő:
    Felvettük a javítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    II/A Szent Gellért u. kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szent Gellért utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat-süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sápi József
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Erőd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére