Válaszra vár

Nem működő lámpák

A képen látható, járdába süllyesztett lámpák nem működnek. Kérném javításukat. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 2-6

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közvilágítás"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére