Megoldatlan

Méretes kátyú

Méretes kátyú keletkezett a Ringló út 67 előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ringló út 67

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4-es út vasúti átjáró útállapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére