Megoldott

A branch which may cause danger

Anonim Járókelő

There is a dead branch which may fall down at any time and cause danger.Please send someone to deal with it .

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagykovácsi utca 19

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az elhalt ágakat eltávolították.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Még pénteken jeleztük a problémát az illetékes FŐKERT-nek kérve az elhalt ág eltávolítását.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére