Megoldott

Burnout szindróma

Több lámpa is kiégett az Eiffel téren.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Convergence-nek az
    office@convergen-ce.com
    email címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kiégett 1 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére