Megoldott

Összefirkált megálló

Valami gyökér szerencsétlenek összefirkálták a Szt. Margit Kórház villamosmegállót. Szeretném kérni a megálló letisztítását. Az illetékesek eljárást előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent Margit Kórház

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm! Szuper, gyors munka!
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt Publimont váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a Publimont váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére