Megerősítésre vár

P zóna tábla kidőlve a Fekete Sas x Margit krt. sarkán

P zóna tábla kidőlve a Fekete Sas x Margit krt. sarkán.
Amúgy sem ugrik be elsőre, hogy kire vonatkozhatott ott ez a tábla, úgyhogy kérem a táble helyének szíves felülvizsgálatát és szükség/igény szerint szíves helyreállítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 28-32

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, kihelyezése a parkolót üzemeltető cég feladata.
    A probléma m
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti táblák közül a parkolási övezetet jelzők nem a Budapest Közút illetékességébe tartozik.

    A jelzett tábla helyreállítását az Önkormányzat Műszaki Osztálya már megrendelte,...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kun Zsuzsa
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Poller

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ganz utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére