Megoldott

Nem üzemelő kijelző

Nem üzemel az indulást jelző kijelző. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már újra üzemelt. Valószínűleg elfáradt aki csinálja :)
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    PDN-648 - rozsdás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NKA-344

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére