Megoldásra vár

Megdőlt oszlop

Anonim Járókelő

A Lövőház utca 31-el szemben megdőlt a lámpaoszlop, igen balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 24

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpák üzemeltetője itt a II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Városrendészet visszanézte a térfigyelő kamera felvételeket, amelyből megállapítást nyert, hogy 2021. október 8-án egy P**-0** rendszámú tehergépkocsi tolatott neki az oszlopnak
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház u. 2-6. Mammut 1. üzletház, földszint L-010-es üzlet (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére