Válaszra vár

Mézeskalács tér magas fű, gazos

A tér közepén borzasztó körülmények vannak. Nő a fű a kavicsból, a virágoskert gazos.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Mézeskalács tér 2

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Faág le van szakadva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Erdőkerülő utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére