Megoldott

Mély kátyuk a Kandó utca elején

A 2. kerületi Kandó utca elején hatalmas kátyuk vannak pont azon a részen, ahol az autók kereke és a kerékpáropsok is közlekednek, ez eléggé veszélyes így, kérném a javításukat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kandó Kálmán u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Csaba!
    Köszönjük a visszajelzést és a képeket!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen...
  • Schwarczinger Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavultak a kátyuk, köszönöm!
  • Schwarczinger Csaba visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    Felvettük a javítási listára.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Schwarczinger Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alvinci út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a Kuruc utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Levente
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére