Válaszra vár

Belógó bokrok és fák a főút mentén

Budapest, 3. kerület, Szentenderei úton a belefelé haladó irány bal oldalán, a Rómaifürdő HÉV megálló előtti területen a zöld szigeten több bokor, cserje és fa ágai már túlságosan benyúlnak az út szelvényébe.
A közlekedők személyautók rendszerint ki tudják (még) kerülni, de ha ez nem sikerül, akkor az autóban tehet kárt. A széles és nagyobb járművel már csak a sávot elhagyva tudják kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rómaifürdő H

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Curawy Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Aquincum Dunapart Villaházak (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére