Megoldott

Sötét lámpa

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék u. 3. II

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Világít
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Izsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére