Megoldásra vár

Kátyúk a Zsemlye utcában

Kérem a kátyúk eltűntetését. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsemlye u. 2a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza: Felvettük a javítási listára.
  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alvinci út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a Kuruc utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Levente
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére