Megoldott

Apostol utca - nappal is ég hónapok óta

A Ii. kerületben az Apostol utcában hónapok óta ég nappal is a közvilágítás. Én hétvégeken reggelente bringázom arra, ekkor tapasztalom.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Apostol u. 10

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Apostol utca - nappal is ég hó apok óta"-ról "Apostol utca - nappal is ég hónapok óta"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az alábbi ugyanilyen posztban az illetékesek választ adtak arra, hogy miért égnek folyamatosan a gázlámpák.

    Ezen lámpák kuriózumok Budapesten, amelyek egyben ipartörténeti műemlé...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Erdős Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház u. 2-6. Mammut 1. üzletház, földszint L-010-es üzlet (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére