Válaszra vár

Normafán a csúszópálya szerkezetének egyik alsó csavarja elszakadt

Normafán a csúszópálya szerkezetének egyik alsó csavarja elszakadt. A képen nem jól látszik, de az átlós merevítő gerenda vége szabadon mozog, ahol a függőleges oszlophoz kellene csatlakoznia.

Probléma helyszíne
Budapest Jánoshegyi út 105039

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szabolcs Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Cinege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére