Megoldott

Nem ég a közvilágítás egy szakaszon

FRISSÍTÉS: 2021.10.25.:
A bejelentő hozzászólása:

,,Sajnos a hiba újra előállt, és estétől reggeli teljes a sötétség a szóban forgó útszakaszon."

---

A Pannónia u. Gogol és Garam utcák közti teljes szakaszán nem égnek a lámpák.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 78

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    már jó
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pannónia u. Gogol és Garam utcák közti teljes szakaszán nem égnek a lámpák."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.25.: A bejelentő hozzászólása: ,,Sajnos a hiba újra előállt, és estétől reggeli teljes a sötétség a szóban forgó útszakaszon." --- A Pannónia u. Gogol és Garam utcák közti teljes szakaszán nem égnek a lámpák...

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a hiba újra előállt, és estétől reggeli teljes a sötétség a szóban forgó útszakaszon.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyreállítva
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dévai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére