Válaszra vár

Élet és balesetveszély

Anonim Járókelő

Szinte mindennap a saját bőrömön is tapasztalom illetve számtalan esetben szemtanúja vagyok, hogy reggelente a mélygarázsból kigördülő autósok még körbe sem néznek, illetve ha körbe is néznek nem adják meg az elsőbbséget a gyalogosoknak. (sok esetben az időseknek illetve a gyerekeknek)
Sajnos az autósokat semmi sem akadályozza, hogy lassabban guruljanak ki a járdára.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 3

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    útjelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Anna
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Izabella utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére