Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    Kiegészítésül: Mivel november 1-től téli üzemszünet lenne egyébként is, így a javítási munkák után a szokásos március időpontban fog újra üzemelni a szökőkút.

    Üdvözlett...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az elektromos bekötő rendszer meghibásodott, az egészet újra kell építeni, ezért a kutat a megszokottakhoz képest (november 1.) előbb téliesítjük, hogy a szükséges javítási munkák...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rongyos zászló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bond Jane
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csabai Kunigunda
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kavics utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére