Megoldott

Kijelző eltűnése

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán tér közepéről eltűnt a BKK futár kijelző, nagyon hiányzik. Mutatta, hogy mikor melyik busz vagy villamos indul.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamelyik nap láttam kint ismét, visszatették.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett izzók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Covid járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére