Válaszra vár

elfordult tükör

Anonim Járókelő

A Vaskapú és Dandár utca kereszteződésében úgy áll a tükör, hogy a Vaskapú nem lehet belátni a kereszetződésbe.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Dandár u. 20

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére