Megoldott

Közlekedési lámpa megrongálása

Anonim Járókelő

T. Címzett!

Ezúton szeretném jelezni, hogy Bdapesten, a XXI. kerületben (Csepelen) rendszeresen rongálják a Petőfi utca - Betű utca kereszteződésében található jelzőlámpát. Gyakorlatilag állandó "Várjon" üzemmódban van (egy csavar segítségével), ami azt jelenti, hogy a nagyon nagy áthaladó kamion forgalom, percenként gátolva van, így a ház előtt folyamatos a csikorgó fékezés, és újraindulás. Mindez 0-24 óra között ,, minden féle pihenést gátolva. Av jelenség több éve, többször előfordul. Kérem szíves intézkedésüket, akár egy kamera felszerelését is, hogy megtudjuk ki teszi ezt.
Üdvözlettel: Majzik Zsuzsa

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 59

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva!!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére