Megoldásra vár

Tilosban parkoló autók

Az Infopark területén több utcában is összevissza parkolnak autók a tiltó tábla ellenére.
Egy esetleges tűz esetén kétséges, hogy a tűzoltóautók be tudnak-e hajtani az utcába, annyira leszűkítik a parkoló járművek. Az áruszállító járművek is alig férnek el közöttük, miközben a gyalogosokra is kell figyelniük. Rendet kellene tenni itt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 1/C

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi változás.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • Sz M hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Infopark nem közterület, semmi keresnivalója ott a Közterület Felügyelőknek!
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatosan visszatérő probléma sajnos. Nem is tudom mivel lehetne megakadályozni a felvonulási területeken a parkolást. Kétoldalon végig tűzoltóságnál rendszeresített célszerszámmal kivehető pollers...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A területtel kapcsolatban éppen azon vagyunk, hogy annak besorolása kapcsán tisztába tegyük a dolgokat. Kapcsolatban vagyunk a terület üzemeltetőjével. Reményeink szerint hamarosan...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére