Megoldott

Kevés út maradt

Kb az egész utca kátyúból áll: Bp, 19. ker, Zoltán u.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zoltán u. 53

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zsiros Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Hello, nagy részét befoltozták, kb 1 hete. Nem sikerült tökéletesre, de ne legyünk telhetetlenek. Én elfogadom megcsináltnak :)
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Zsiros Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alvinci út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére